O nas

Montanha Verde to zielonogórska palarnia kawy działająca od 2017 roku.

Wszystkie oferowane przez nas kawy wypalane są na miejscu z surowych zielonych ziaren, nie zajmujemy się pośrednictwem w sprzedaży gotowych produktów innych firm. Każdy gatunek kaw jest przez nas kontrolowany od momentu zakupienia zielonego ziarna, przez cały proces wypalania, aż po pakowanie. Ziarna stale podlegają kontroli przez naszych specjalistów, dzięki czemu mamy 100% pewność co do jakości gotowego produktu. 

Wszystkie gatunki wypalane są przez nas na bieżąco i mają termin ważności 12 miesięcy od daty palenia. Kawy pakujemy w gramaturach 250g, 500g i 1kg. Opakowania posiadają zawór zapobiegający przedostawaniu się powietrza do środka, dzięki czemu długo zachowują świeżość, a także strunę dzięki której można je wielokrotnie otwierać i szczelnie zamykać bez obaw o utratę aromatu. 

Wszystkie oferowane przez nas ziarna to 100% Arabika. Przy procesie wypalania nie używamy żadnych dodatków, olejków, aromatów itp. Aromaty i nuty smakowe wymienione w opisach wynikają wyłącznie z naturalnych właściwości smakowych danego gatunku, a także z autorskiej receptury wypalania. 

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy, pod adresem email kontakt@mvcafe.pl lub telefonicznie pod numerem 609445828.

Serdecznie zapraszamy!

Załoga sklepu
Montanha Verde

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl